کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه ‌ای که در وسط بر روی یک کدام از از لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این نوع چرم بیش تر از جور دباغی شده با گیاه است. طراحی جور Lws 47-3 دوچندان ساده و شکیل بوده که همین فرمان سبب محبوبیت آن می‌شود. بر روی نصیب جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا هستند و این رنگ پر‌نور و برجستگی نقوش منجر شده تا طرح خود را خوبتر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست هم هست و بیشتراز این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیشتراز تولید ها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مورد محصولات چرم فعالیت می‌کند. جهت نگهداری بهتر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم دسته lp 2» بیشتراز چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين دسته چرم بیش تر از نوع دباغي با گياه است كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر جور ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به چهره تاشو و فارغ از استفاده بیش تر از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه بدون استفاده بیشتراز زيپ و دكمه و… بر روي هم تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در حیث گرفته شده است. يكي از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خویش 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در باطن كيف وجود داراست كه مي‌توان آن را نیز به شکل جداگانه به کار گیری كرد و نیز يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار اعطا کرد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به ارتفاع 12 و پهنا 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خود مي‌تواند يك گزينه‌ي مطلوب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي مارک كهن چرم مدل lp 2» میباشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.

برای این‌ که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید فایده بیشتراز یک کیف پول خوب اضطراری به نظر می‌رسد. این کیف دارنده دو لت است که یکی از دارنده یک زیپ و چندین جای کارت و هم یک جای عکس گران قدر می‌باشد که در زیر خویش دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارا‌هستند و لت دیگر که دربرگیرنده جاکارتی‌های بسیار می‌باشد که در دو ردیف قرار دارا هستند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری از چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که سبب ساز زیباتر شدن این محصول شده می‌باشد و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار بیش تر از لبه‌ی کیف قرار دارااست و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیش تر از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌ بر قرار تصاحب کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مطلوب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول ساده و بادوام مارک دیرین چرم مدل Lwk48 از جمله کیف‌هایی میباشد که میتواند باب سلیقه‌ی شما باشد. برند ایرانی قدیمی چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت حفظ خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا‌هستند حتی در‌حالتی که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول گونه «90812-5» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه بیش تر از کیف پول‌های چرم می‌باشد که بیش تر از صددرصد چرم ارگانیک ساخته شده است.این کیف از دسته کتی وجود دارد و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت زیاد خوبی دارد. باطن آن دارای 11 شیار برای محافظت کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی از آن نیز یک محل برای محافظت دو عکس دارد. درون آن دو محفظه برای محافظت اسکناس است و محفظه‌ی سکه‌ی آن به شکل کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف توسط یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با فایده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که تولید ها کاربردی و در عین هم اکنون به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي گونه «7-122203» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City) بیش تر از مدل كتي می باشد كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیش تر از چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن ساده است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. درون كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين درون كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت مو جود می‌باشد كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي نوع 7-122203 كيفي جادار و مطلوب است كه در عين سادگي زيبا نیز وجود دارد و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه نوع «122194-1» یک نمونه بیش تر از کیف پول‌های جادار مارک «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیش تر از گونه کتی هست و به راحتی داخل جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای تولید آن از چرم گاوی فایده شده و کیفیت دوخت ان زیاد خوب است. این کیف دارای 12 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن نیز یک محل برای حفظ عکس دارد. باطن آن یک محفظه برای نگهداری اسکناس هست و در پشت کیف یک محفظه دیگر هم دارد. این کیف بوسیله یک دکمه کوچک بسته می‌شود و بدین ترتیب احتمال افتادن کارت یا این که پول بیشتراز داخل آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با استفاده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که محصول ها کاربردی و در عین حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
کیف لپ تاپ ارزان و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی مارک دیرین چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای سر خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند دیرین چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به چهره برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم مدل LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارای قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک گونه اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف بیش تر از دسته چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف بسیار جادار است البته در عین حال بزرگ چشم نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی مضاعف دلخواه برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید فایده بیش تر از یک کیف پول عالی ضروری به لحاظ می‌رسد. « کیف پول قدیمی چرم گونه Lwk38 » دارای دو لت می باشد که یکی از دارنده یک زیپ، چندین جاکارتی که در زیر خود یک فضای دیگر برای استفاده داراست و یک جای عکس گران قدر می‌باشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، مشتمل بر جای اسکناس و جاکارتی‌های دوچندان و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در طول کیف بیش تر از چرم با طرح کروکدیل استفاده شده که سبب ساز زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیش تر از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام با برند « قدیمی چرم » بیشتراز جمله کیف‌هایی است که می تواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت مراقبت بهتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و بسیار آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و ساخت محصول ها چرمي يكي از شاخه‌ و گرايش‌هاي مهم صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارد و تكنيك‌هاي مختلفي كه در ساخت و تزيين آن‌ها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين نوع كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب دسته مردانه ارايه مي‌كند. اين گونه طراحي محصول به كتي معروف هست و محصول كد 24016 بیش تر از جور دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به صورت تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي به کار گیری آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. دقت داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آن ها خوب تر میباشد بیشتراز واكس و روغن‌هاي منحصر به فرد چرم طبيعي استفاده شود.
«کيف پول کهن چرم جور F3-2» مضاعف زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این گونه چرم بیشتراز گونه دباغی شده با گیاه می‌باشد که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارای طراحی ظریفی از طراحان خوش ذوق این موسسه تولیدی کهن چرم است و بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود دارد که منجر شده می باشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به صورت تاشو و بدون به کار گیری از دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت هست که سوای فایده بیشتراز زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی مهم کیف جهت قرار دادن اسکناس در لحاظ گرفته شده است. یک کدام از بیش تر از لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود داراست که می‌توان آن را نیز به صورت جداگانه به کار گیری اعلام‌کرد و نیز یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار اعطا کرد و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به ارتفاع 12.5 و پهنا 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش میتواند خواسته‌های علاقه مندان خود را تامین کند. سفارش ما به شما «کيف پول دیرین چرم دسته F3-2» میباشد که در‌عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان ساده پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب می‌باشد و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب دقت مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم فایده شده است. نصیب داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف سوای هيچ دسته دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مناسب هديه به افراديست كه به كيف معمولی علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی گونه «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی می باشد و از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرحی کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول مضاعف نرم و لطیف می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که سال‌ها بدون نگرانی از خراب و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آن استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز مدل کتی می‌باشد که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول دسته D291 جان دار است؛ همچنین 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارااست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به دیده می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، طرفداران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح رویه پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي بیش تر از چرم صنعتي می باشد كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و اختصاصی به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته دیدنی توجهي كه اين محصول را بیش تر از ساير تولیدها مشابه، قطع و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي هست كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران جوان مطلوب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه آماده مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و بوسیله دكمه‌ه�